2115 - 2315 lei in mana - angajam lucrator comercial depozit in zona chiajna, militari

Recrutam LUCRATOR COMERCIAL DEPOZIT in zona CHIAJNA+

• Candidatul ideal este responsabil, comunicativ, cu spirit de echipa; dispune de urmatoarele calitati: seriozitate, punctualitate, implicare, conditie fizica buna.
Descrierea jobului
• Verifica marfurile pentru livrare conform instructiunilor de lucru si indicatiilor gestionarului
• Pregatirea comenzilor pentru livrare
• Ambalarea in mod corespunzator a coletelor

OFERIM
• Contract de munca full time pe perioada nedeterminata;
• Program 8 ore / zi, schimbul I (8:00-17:00) si schimbul II (12:00-21:00);
• Activitate de LUNI pana SAMBATA
• Mediu de lucru placut si civilizat
(incalzire iarna si climatizare vara)

• Salariu 2315 RON NET (zona rece) cu transport inclus
• Salariu 2115 RON NET (ambient) cu transport inclus

Detalii la numarul de telefon ascuns

Anuntul 2115 - 2315 lei in mana - angajam lucrator comercial depozit in zona chiajna, militari este adaugat de pe Publi24.ro.