Agent vânzări Alba Iulia

Angajam pentru punctul de lucru din Alba Iulia o persoana dinamica și comunicativa care sa aiba cunostintele si abilitatile necesare desfasurarii activitatii de vanzari din cadrul firmei noastre în domeniul învelitorilor metalice.

Se considera avantaje:
Experienta in vânzări;
Orientare tehnica;
Experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu actualii și viitorii clienti;
Dorinta de a evolua pe plan profesional si de a-si insusi cunostinte noi;
Dorinta de a reusi;

Responsabilitati:
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii actuali;
Identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea contractarii;
Prezinta si promoveaza produsele comercializate in conformitate cu standardele si politica companiei;
Negociaza, oferteaza și contracteaza potențialii clienti;
Se asigura de respectarea conditiilor de plata;
Realizeaza rapoarte periodice de activitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):
maşină de serviciu, telefon;
salariu + comisioane, bonusuri;
program de traininguri;
posibilitatea de dezvoltare profesionala pe termen lung, in cadrul unei echipe dinamice si competitive, intr-o companie de succes;

Pentru a stabili o întâlnire va rog trimiteți un CV la adresa de mail iar noi va vom contacta.

Anuntul Agent vânzări Alba Iulia este adaugat de pe Publi24.ro.