Angajam Agent Vanzari

Compania Grain Bags este o societate 100% românească și reprezintă o afacere de familie. În anul 2015, Grain Bags a adus pe piața din România cea mai ieftină metodă de depozitare a cerealelor și furajelor, oferind o alternativă pentru o mai bună valorificare a producțiilor agricole.

Succesul nostru se bazează pe oamenii noștri. Aici oamenii sunt pe primul loc: angajaţii şi clienţii noştri, cu toate nevoile, planurile şi ambițiile lor. Suntem recunoscuţi în piaţă ca fiind o companie care ne respectam angajamentele.

Vrem in echipa noastra un coleg care sa ocupe pozitia de Agent Vanzari pentru zona Moldovei (VN,VS,NT,IS,SV,BT,BC) ,având oportunităţi de carieră în ţară, te aşteptăm să ne cunoşti mai bine şi să te alături echipei noastre!

Cerinte:
• Abilitati de negociere, comunicare, tact si amabilitate in relatia cu clientii;
• Cunostinte despre produsele din domeniul tehnic/agricol (constituie un avantaj);
• Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
• Experienta in vanzari directe si prospectarea pietei – minim 1 ani;
• Prestanta, aptitudini de convingere, tinuta business;
• Sa fie persoana organizata, dinamica si orientata spre rezultate;
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibil la deplasari;
Responsabilitati:
• Dezvoltarea portofoliului de clienti;
• Gestionarea portofoliului de clienti existenti;
• Indeplinirea targetului de vanzari in zona alocata;
• Dezvoltarea, mentinerea si fidelizarea clientilor vechi si noi in zona alocata;
• Implementarea politicii comerciale in raport cu clentii;
• Elaborarea rapoartelor periodice referitor la activitatea desfasurata.
Avantaje:
 Echipa tanara si energica;
 Oportunitati profesionale si suport in dezvoltare cariera;
 Contract pe perioada nedeterminata;
 Salariu de baza + Bonus din vanzari „Cât de mult câștigi în final, depinde doar de tine”+ tichete de masa + Prime de sarbatori 
Domeniu de activitate: Vânzări
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Mid-Level
Salariu confidenţial:

Anuntul Angajam Agent Vanzari este adaugat de pe LaJumate.ro.