Angajam agent vanzari

SC ADA MASTER GRUP SRL agajează agent vânzări sisteme de învelitori cu experiență pentru zona Roman și Pașcani.

Responsabilități:
- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei
– dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
– identificarea nevoilor clienților și prezentarea soluțiilor optime;
– realizarea obiectivelor din vânzări.

Cerințe:
– persoană serioasă, cu inițiativă, dornică să aibă realizări;
– abilități de vânzare și negociere;
– abilitatea de a acumula detalii tehnice și de a le transmite;
– experiența în vânzări constituie un avantaj;
– posesor permis auto categoria B.

Beneficii:
– salariu atractiv;
– traininguri periodice la nivel tehnic și de vânzări,
– telefon, laptop și autoturism de serviciu.
Pentru detalii suplimentare: ascuns

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Vânzări
Tip job: Full time (normă întreagă)
Salariu confidenţial:

Anuntul Angajam agent vanzari este adaugat de pe LaJumate.ro.