Angajam Camerista

2.500 RON

Compania noastra cauta o camerista responsabila si dedicata pentru a se alatura echipei noastre. Candidatul ideal va fi o persoana organizata, atenta la detalii si cu o atitudine pozitiva

Responsabilitati:

Curatarea si intretinerea camerelor si a spatiilor comune
Schimbarea lenjeriei de pat si a prosoapelor
Asigurarea ca toate obiectele din camera sunt in ordine si functionale
Comunicarea cu departamentul de intretinere pentru reparatii si probleme tehnice
Asigurarea ca toate standardele de curatenie si igiena sunt respectate

Cerinte:
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii
Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta termenele limita
Atentie la detalii si abilitati de organizare

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist
Posibilitatea de a invata si de a dezvolta abilitati noi
Salariu competitiv

Daca esti o persoana motivata si pasionata de domeniul hotelier, te asteptam sa aplici pentru acest post de camerista. Alatura-te echipei noastre si ajuta-ne sa oferim o experienta de neuitat clientilor nostri.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Turism / Restaurante / Hoteluri
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Fără studii superioare

Anuntul Angajam Camerista este adaugat de pe LaJumate.ro.