Angajam Camerista in statiunea Costinesti

Suntem o unitate de cazare din statiunea Costinesti ce pune la dispozitie un loc de munca pentru o camerista.

Cerintele postului:

• Experienta in domeniu (cel putin 1 an)
• Abilitati de comunicare
• Capacitate de autoorganizare
• Varsta 25-45 de ani

Descrierea jobului:

• Asigura curatenia in spatiile de cazare
• Verifica bunurile din camera la plecarea turistilor si anunta administratorul daca sunt probleme.
• Curatarea camerelor si bailor oaspetilor in concordanta cu politicile si standardele operationale (indepartare praf, schimbare si inlocuire lenjerie).
• Curatarea zilnica a terasei, dimineata si seara (stergere mese, maturat si spalat terasa).
• Program de lucru zilnic 3-4 ore
• Durata 2 luni ( iulie - septembrie)

Nu se face curat in camere si bai zilnic (doar la schimb de serie) !

Beneficii:

• Cazare asigurata (camera proprie)
• Acces tv-cablu si internet
• Program de lucru flexibil

Daca aveti nelamuriri, nu ezitati sa ne contactati telefonic.
Va multumim !
Domeniu de activitate: Turism / Restaurante / Hoteluri
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Fără studii superioare

Anuntul Angajam Camerista in statiunea Costinesti este adaugat de pe LaJumate.ro.