Angajam contabil cu experienta la firma de contabilitate

CANDIDATUL IDEAL

Studii superioare finalizate in domeniul economic.
-Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
-Capacitatea foarte buna de comunicare si relationare;
-Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
-Minime cunostinte teoretice/ practice de contabilitate
-Cunostinte operare PC(Windows, Outlook, Microsoft Word si Excel, Internet);
-Capacitatea de a stabili si realiza obiective
-Capacitatea de analiza si organizare
-Seriozitate, profesionalism
- experienta 3 ani
- sa cunosca programul SAGA
- dispunem de birou individual

DESCRIEREA JOBULUI

Inregistrarea in contabilitate a operatiunilor de casa si banca
Inregistrarea facturilor de clienti si furnizori
Mentinerea relatiilor cu institutia de stat

Compania este locata in Bucuresti, sector 2, zona Hala Traian
CV-URILE se trimit la adresa de mail

Anuntul Angajam contabil cu experienta la firma de contabilitate este adaugat de pe OLX.ro.