Angajam Director Vanzari

S.C Onix panificatie S.R.L, fabrica produse panificatie si patiserie, angajeaza Director vanzari.
Cerinte:
Absolvent studii medii/ superioare;
Abilitati de lider, comunicare, negociere, spirit de echipa, atent la detalii;
Spirit antreprenorial, orientat catre client;
Permis auto
Experienta de minimum 2 ani in domeniul vanzarilor
Responsabilitati:
Planifica, organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de vanzari in zona alocata pentru produsele de panificatie si patiserie;
Dezvolta portofoliul de clienti;
Monitorizeaza si evalueaza activitatea echipelor locale de vanzari'
Elaboreaza si aplica strategii de vanzare in vederea indeplinirii obicetivelor
Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Masina de serviciu

Asteptam cu interes C.V-urile dvs.

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către S.C ONIX PANIFICATIE S.R.L în scopul recrutării de personal, având ca scop angajarea candidaților care să corespundă abilităților profesionale stabilite. Termenul de păstrare al acestora este de 30 de zile.
Puteți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere.

Anuntul Angajam Director Vanzari este adaugat de pe OLX.ro.