Angajam infirmiera la rezidenta pentru varstnici

Rezidenta pentru Vârstnici Valea Izvoarelor angajează:
Ingrijitoare Persoane Vârstnice

Responsabilități:
- efectuează activitătile de îngrijire la rezidentii alocați;

Cerințe:
- punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă;
- persoană harnică, ordonată și responsabilă;
- prezintă avantaj absolvirea unuia dintre cursurile: ingrijire bolnavi la domiciliu, infirmieră, asistent medical;
- atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți.

Se oferă:
- contract de muncă pe termen lung;
- salariu competitiv;
- mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța;
- masa de prânz in cadrul Rezidentei;
- transport gratuit asigurat cu microbuzul Rezidenței, dus-intors, din Tîrgu Mureș și Iernut.

Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, sat Valea Izvoarelor, comuna Sânpaul, jud. Mures.
Pentru informații: telefon ascuns Anca Ursu, e-mail [email protected] sau pe profilul de facebook.
Domeniu de activitate: Asistență socială
Tip job: Full time (normă întreagă)
Salariu confidenţial:

Anuntul Angajam infirmiera la rezidenta pentru varstnici este adaugat de pe LaJumate.ro.