Angajam Inginer Ofertare Tamplarie PVC

CERINTE:
Studii superioare de specialitate
Cunostinte avansate de AutoCAD/Adobe
Gandire si capacitate dе analiza si selectie
Experienta de minim 3 ani in domeniu - Tamplarie pvc
Excelente cunostinte de utilizare a computerului MS Office
Punctual, serios si cu dorinta dе a se specializa in domeniu

RESPONSABILITATI:
Mentine relatia cu beneficiarul;
Estimare de suprafete si cantitati
Cauta oferte specifice la furnizori
Executa desene si documentatii tehnice de principiu
Interactioneaza si foloseste soft-urile specifice de ofertare
Realizeaza oferta tehnica si comerciala pentru tamplarie din pvc
Efectueaza calculul preturilor si al cantitatilor, verifica vericiditatii datelor;
Capabil sa extraga tabloul complet de tamplarie, legat de fiecare fereastra si usa desenata
Face sinteza din caietul de sarcini in ceea ce priveste, culoarea tamplariei, feronerie, profil, coeficent termic, tip de sticla, etc.

BENEFICII:
Salariu motivant
Training de specialitate
Posibilitatea construirii unei cariere de succes intr-o companie in plina dezvoltare.
Domeniu de activitate: Inginerie / Tehnologie
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Student

Anuntul Angajam Inginer Ofertare Tamplarie PVC este adaugat de pe LaJumate.ro.