Angajam Operator automate de cafea

Oferim loc de munca stabil, contract pe perioada nedeterminata, posibilitati de dezvoltare profesionala, bonusuri.

SC LIZAR DISTRIBUTION SRL este Distribuitor Autorizat si Partener Nestle. Strategia companiei este aceea de a oferi servicii de calitate.

Cerinte:
-Dorim persoane care sunt dedicate locului de munca.
-seriozitate si onestitate
-Posesor permis conducere categoria B
-studii medii

Responsabilitatile postului:

– Alimenteaza cu materie prima distribuitoarele automate
– Raspunde de descarcarea rezidurilor si de mentinerea aparatelor intr-o continua stare de curatenie
– Remediaza defectiunile usoare ale automatelor montate in urma sesizarii clientilor
– Citeste contoarele automatelor
– Incaseaza contravaloarea produselor vandute si depune monetarul la casieria filialei
– Intocmeste facturi fiscale si chitante
– Mentine relatia cu clientul- Intocmeste rapoarte zilnice

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Prestări servicii

Anuntul Angajam Operator automate de cafea este adaugat de pe LaJumate.ro.