Angajam operator facturare- contabilitate primara

OPERATOR FACTURARE- CONTABILITATE PRIMARA

Candidatul ideal:
• Absolvent studii medii / superioare economice
• Cunostinte de contabilitate primara
• Utilizare MS Office
• Abilitatea de a invata rapid lucruri noi
Bune abilitati de comunicare cu
• clientii
• Dinamism, initiativa, seriozitate, atitudine orientata catre client
• Persoana echilibrata emotional, organizata, serioasa, inteligenta, punctuala, cu claritate si coerenta in exprimare, dornica si capabila sa acumuleze noi informatii
Responsabilitatile postului:
• Tine evidenta documentelor contabile
• Arhiveaza documentele contabile pe categorii, in ordine cronologica, zilnic
• Mentine relatia cu departamentul de contabilitate
• Centralizeaza comenzile primite
• Intocmeste facturi, NIR, chitante,
• Intocmeste bonuri de consum
• Intocmeste deconturi de cheltuieli, dispozitii de plata si incasari
• Tine evidenta zilnica a registrului de casa
• Realizeaza pontajul, graficul de concedii si tine evidenta personalului
• Mentine relatia cu clientii
• Participa la inventariere

Beneficii:
• Salariu + bonusuri

Anuntul Angajam operator facturare- contabilitate primara este adaugat de pe Publi24.ro.