Angajam Operator Facturare la SALICE

Angajam coleg/a la SALICE COMPROD, CU CARTE DE MUNCA SI SALARIU FIX.
Functia - Operator facturare, la locatia de pe Calea Baciului, nr. 2-4.
VREI SA INTRI IN CONTACT CU NOI? Suna la 731210209 sau trimite-ne CV-ul la marketing@salice ro.

CUM ARATA CANDIDATUL IDEAL
Iata ce asteptari avem de la tine, ca sa fim cu totii multumiti de colaborare:
# persoana atenta la detalii, cu abilitati de comunicare si relationare
# absolvent/a de studii medii;
# cu experienta de minim 1 an in domeniu;
# organizat/ a si ordonat/ a;
# utilizator basic / mediu PC si al programelor de editare tip Office (Word, Excel).

RESPONSABILITATILE POSTULUI
Operatorul facturare:
# Tine evidenta primara a incasarilor si platilor prin casierie, corect si la zi ;
# Intocmeste chitante pentru sumele incasate de la clienti la vanzarea cu plata pe loc;
# Incaseaza sumele de bani de la clienti;
# Intocmeste zilnic registrul de casa;
# Respecta plafonul de casa, de plati/zi si incasarea maxima /client/zi, conform legislatiei.

CE ITI OFERIM NOI
- stabilitate;
- o echipa primitoare;
- conditii de lucru pe masura asteptarilor, salariu si program fix - ambele prevazute in contractul de munca;
- dezvoltare profesionala in directia aleasa de tine.

*** Afla mai multe despre firma pe
Suntem nerabdatori sa te cunoastem!

Anuntul Angajam Operator Facturare la SALICE este adaugat de pe Publi24.ro.