Angajam persoana responsabila cu contabilitatea primara in Municipiul Mangalia

Cerintele pentru ocuparea acestui post sunt urmatoarele:
- Cunostinte de contabilitate primara.
- Utilizator PC in special calcule tabelare - Excel, Word, etc.
- Constituie avantaj cunoasterea platformei online SEAP/SICAP (Achizitii publice).

Descrierea jobului:
- Introducerea in programul excel a tuturor documentelelor primare ( facturi, chitante, extrase, instrumente de plata )
- Intocmire facturi, chitante, procese verbale de predare-primire, bonuri de consum, de transfer si alte documente legate de activitatea societatii.
- Inregistrarea zilnica a platilor din extrasul de cont.
- Intocmire NIR-uri/ Bon de consum pentru marfa receptionata in baza documentelor primite de la furnizorii interni.
- Mentine evidenta si arhiveaza documentele financiare cu care opereaza.
- Alte sarcini administrative solicitate de conducerea societatii.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana responsabila, serioasa, sociabila, cu o atentie distributiva in timpul programului de lucru si capabila de lucru in echipa.

Programul de lucru:
Se lucreaza de Luni pana Vineri de la 8:30 – 16:30.

Pentru mai multe detalii, apelati numarul de telefon afisat!
ascuns
ascuns
C.v.-ul se trimite la adresa de mail:

Anuntul Angajam persoana responsabila cu contabilitatea primara in Municipiul Mangalia este adaugat de pe Publi24.ro.