Angajam personal intretinere parc auto

Angajăm personal întreținere parc auto!

Locația: Tomești, jud. Iași

Cerințe:

Cunoștințe de mecanică auto

Experiența constituie un avantaj

Aptitudini de lucru în echipă

Atitudine proactivă, perseverență și dedicare în muncă

Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

Întreținere parc auto

Menținere în stare de curățenie absolută a parcului

Test drive cu autoturismele din parc pentru a depista eventuale probleme

Deplasarea cu autoturismele la service / spălătorie / vulcanizare, etc pentru remedierea problemelor

Promovarea unei imagini pozitive a companiei în relația cu clienții

Beneficii:

Salariu motivant în funcție de experiență + bonusuri

O masă caldă pe zi

Program fix

Îndrăznește să ne contactezi și chiar tu poți fi următorul coleg! Hai să ne cunoaștem!

Telefon / Whatsapp: ascuns
Domeniu de activitate: Maşini / Auto
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Necalificat
Salariu confidenţial:

Anuntul Angajam personal intretinere parc auto este adaugat de pe LaJumate.ro.