Angajam personal pentru ARHIVARE FIZICA de documente AB

Descrierea postului ARHIVARE FIZICA:

Arhivarea fizica presupune ordonarea documentelor pe departamente, termene de pastrare, se leaga in coperti de carton, se scrie pe cotor si coperta informatiile relevante apoi se inregistreaza informatiile intru-un tabel excel. Activitatea se desfasoara 90% la sediile clientilor si la orarul clientilor (zilnic, de luni pana vineri intre orele 7-15, 8-16, 9-17).

Experienta este un plus dar nu este obligatorie; constituie un avantaj calificarea in meseria de arhivar sau arhivist. Se ofera scolarizare pentru cei fara experienta pe domeniu.

Pentru a aplica la acest anunt va rugam ori atasati un cv din interfata olx prin apasarea butonului TRIMITE MESAJ, ori trimiteti un cv pe adresa anca punct filip arond ribeit punct ro (olx nu ne permite sa adaugam adrese de email in anunt)

Locul de desfasurare a activitatii:
La sediile clientilor nostri, situate in diverse orase din tara.

Program de lucru:
Zilnic, de luni pana vineri intre orele 8-16 sau 9-17.

Calificari:
- Cunostinte de baza MS Office
- Constituie avantaj studii in domeniul IT
- Minim studii medii
- Atentie distributiva, munca in echipa, gandire analitica.

Pachet de beneficii:
Salariu fix plus bonusuri de performanta, diurna, cazare si transport asigurat celor care nu sunt din localitatile in care se desfasoara proiectele.

Anuntul Angajam personal pentru ARHIVARE FIZICA de documente AB este adaugat de pe OLX.ro.