Angajăm technician back office service

Candidatul Ideal
» Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Outlook ,navigare Internet);
» Cunoștine mecanice de bază;
» Spirit de iniţiativă şi atitudine proactivă în rezolvarea problemelor;
» Persoană perseverentă, cu capacitate de organizare, dinamică, corectă, atentă la detalii
» Foarte bună comunicare scrisă și verbală;
» Atitudine pozitivă și deschisă către clienți și colegi;

Reprezintă avantaj:
» Studii tehnice sau economice;
» Cunoștințe de limba engleză și maghiară;
» Experiența în service de utilaje pe o poziţie similară.
Descrierea jobului
» Suportul colegilor din departamentul de service;
» Suportul clienților și colegilor de vânzări, din departamentele Back office și de pe teren;
» Actualizarea datelor, urmărirea și gestionarea utilajelor în reparații,
» Asigurarea pieselor de schimb pentru reparații din depozit cu documentatie aferentă;
» Participare activă la inventare;
» Comunicare cu clienții verbal și în scris;

Beneficii:
» Mediu de lucru ordonat, profesionist;
» Oportunitate de dezvoltare și promovare;
» Salariu proporțional cu calitatea și cantitatea muncii depuse;
» Transport asigurat din Cluj de la sediul societății în Suceagu
» Perioada de probă de 3 luni - contract pe perioadă nedeterminată;
» Bonus în funcție de performanțe - după perioada de probă;
» Echipament tehnic de lucru necesar desfășurării activității;
» Training pentru dezvoltare periodică.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Agricultură / Silvicultură
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Junior/Entry Level
Salariu confidenţial:

Anuntul Angajăm technician back office service este adaugat de pe LaJumate.ro.