Angajam Tehnician zona Bistrita

Emdep Romania este parte a Emdep Spania, companie care din 1982 s-a dedicat proiectarii si producerii de echipament pentru control electric in industria automobilelor, fiind in prezent lider mondial in productia de echipamente de testare pentru instalatiile electrice si cablajele auto. Obiectivul Emdep este de a oferi calitatea maxima in serviciile oferite pentru a obtine satisafactia maxima a clientilor.

Angajam Tehnician In Zona Bistrita pentru instalarea echipamentelor de testare a cablajelor si instalatiilor electrice pentru automobile

Descrierea jobului:
• Punerea in functiune si programarea echipamentelor de testare;
• Analiza cauzelor defectelor, diagnosticarea acestora, stabilirea tipului si a modului de indepartare a deficientei si a defectului;
• Efectuarea operatiilor de mentenanta preventiva si corectiva conform planului de mentenanta, precum si completarea documentatiei aferente acestor lucrari;
• Realizarea lucrarilor de intretinere si reparatii cu grad mediu de dificultate pentru echipamentele de test conform planurilor de reparatii si indicatiilor superiorilor precum si a documentatiei privind modul de desfasurare a verificarii;

Cerinte:
• Avantaj - Studii superioare tehnice, specializarea Electromecanica, Electronica sau Automatizari;
• Cunostinte electrica, mecanica, pneumatica;
• Cunostinte MS Office / Porogramare; ( Visual Basic Scripts);
• Abilitati tehnice;
• Baza De Date Sql
• Cunoasterea limbii engleze si/sau spaniole nivel mediu;
• Permis Cat B;
• Disponibilitate pentru program flexibil ,
• Delpasari in tara si in strainatate.

Beneficii:
•Salariu atractiv;
•Orele suplimentare platite dublu pe luna in curs;
•Prime consistente de sarbatori:
•Bonificatii pe criterii de performanta;
•Decont pentru transport;
•Tichete de masa;
•Asigurare Medicala Privata;
•Decont cazare si diurna;
•Pachet: Laptop / Telefon;
•Avantajul de a lucra intr-un mediu profesionist si modern;
•Interactiunea cu tehnologie industriala auto de ultima generatie;
•Formare profesionala in domeniu;

Anuntul Angajam Tehnician zona Bistrita este adaugat de pe Publi24.ro.