Angajare inspector SSM - Constanta

3.500 RON

Candidatul ideal:
- Cunostinte legislatie in domeniul securitatii si sanatatii in munca
- diploma inspector / specialist / lucrator desemnat SSM - minim 80 h
- Experiența pe un post similar de minim 2 ani (care poate fi dovedita prin documente justificative)
- Carnet auto - categoria B
- Cunostinte bune de operare PC;
- Capacitate foarte buna de comunicare;
- Disponibilitate pentru lucru in mediul industrial

Descrierea postului:
- Intocmeste toate documentele legale din domeniu;
- Instruieste lucratorii la angajare, la locul de munca si periodic din punct de vedere SSM si SU;
- Raspunde de prelucrarea periodica a legislatiei in vigoare si aduce la cunostinta partilor interesate modificarile legislative aparute in domeniu;
- Organizeaza, pastreaza si arhiveaza documentele specifice, procedurile operationale, ghidurile si instructiunile in domeniile SSM, PSI;
- Identifica pericolele si riscurile SSM specifice si evidentiaza zonele cu risc ridicat si specific;
- Participa la cercetarea evenimentelor; mentine evidenta incidentelor produse si intocmeste diferite rapoarte;
- Se asigura ca lucratorii respecta normele SSM
- Urmareste evidenta echipamentelor de munca.

Beneficii:
- contract pe durata nedeterminata
- salariu negociabil in functie de cunostinte si aptitudini
- bonuri de masa (30 lei/ zi)
- transport asigurat
- program luni-vineri
Domeniu de activitate: Prestări servicii

Anuntul Angajare inspector SSM - Constanta este adaugat de pe LaJumate.ro.