Asistent Manager

Descrierea jobului:
- îndeplinirea activităților zilnice de secretariat
- preluarea și direcționarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din firmă
- asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele firmei
- preluarea, înregistrarea și transmiterea mesajelor și documentelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați
- elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Zona de activitate: Braniștea, Galați

Nivel carieră: minim 2 ani experiență în activități conexe

Tip job: Full time

Departament: Administrativ

Domeniu: Agricultură

Studii:
- Absolvent al unei forme de învățământ superior
- Studii de management/marketing/administrarea afacerilor reprezintă un avantaj

Cunostințe/aptitudini:
- Cunostințe de bază de lucru cu calculatorul si suita de programe Microsoft Office (ex: Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Limbă engleză: nivel avansat scris și vorbit
- Limba italiană constituie un avantaj
- Corectitudine, seriozitate, atitudine principială în relațiile cu oamenii
- Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
- Capacitate de a respecta termene limită, atenție către detalii, gândire logică
- Permis de conducere categoria B - obligatoriu
- Disponibilitate la deplasări locale

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Tichete de masă
- Premieri
- Instruire pentru dezvoltarea cunoștințelor tehnice și abilităților
- Posibilitatea construirii unui plan de carieră

Contacteaza-ne la ascuns sau trimite-ti CV-ul la [email protected]
Domeniu de activitate: Secretariat / Office / Back Office

Anuntul Asistent Manager este adaugat de pe LaJumate.ro.