Cafeneaua La Papion angajează Manager

3.500 RON

Cafeneaua La Papion aparținând familiei Rațiu situată în centrul orașului Turda, sprijină prin business-ul pe care îl desfășoară proiectele Centrului Ratiu pentru Democrație. Încurajăm cetățenia activă, stimulăm dezbaterile, promovăm cultura locală și creăm oportunități de angajare în comunitate.
Te invităm în echipa La Papion!
Cerințe:
Căutăm o persoană:
• Dinamică, îndemânatică, sociabilă, energică, amabilă, flexibilă și atentă la detalii.
• Cu experiență anterioară în managementul restaurantelor/cafenelelor.
• Cu abilități excelente de comunicare și leadership.
• Capabilă să coordoneze echipa într-un mediu de lucru dinamic orientat spre clienți.
• Care să cunoască legislația din domeniul Horeca.
Responsabilități:
• Coordonarea zilnică a activităților cafenelei.
• Gestionarea echipei și asigurarea unui mediu de lucru pozitiv.
• Menținerea standardelor de calitate și a serviciilor excepționale.
• Administrarea stocurilor/plasarea comenzilor de materie primă și a bugetului.
• Reprezentarea în fața autorităților publice și a celor abilitate din domeniul HORECA.
• Dezvoltarea și implementarea de strategii pentru optimizarea costurilor și creșterea vânzărilor.
Oferim:
• Un mediu de lucru performant bazat pe valori democratice, pentru a onora importanta moștenirea morală a lui Ion Rațiu (1917-2000).
• Salariu atractiv.
• Un loc de muncă stabil într-o locație deosebită plină de încărcătură istorică.
• Posibilitatea dezvoltării profesionale continue.
Punem accent:

• Pe o experiență frumoasă și memorabilă pentru clienți.
• Pe calitatea serviciilor oferite și un management performant pentru cafenea.
Sănătatea și bunăstarea angajaților sunt importante pentru noi. Dacă ești în căutarea unui loc de muncă stabil într-un mediu dinamic, ai experiență, ești organizat și muncitor, te așteptăm în echipa noastră! Ne poți contacta de luni până vineri între orele 09.00-15.00 la ascuns
Domeniu de activitate: Management

Anuntul Cafeneaua La Papion angajează Manager este adaugat de pe LaJumate.ro.