Acest anunt nu mai este disponibil.

Vand Nokia 8800 Gold Nou - 2005

Vand nokia 8800 GOLD ( colectie proprie ) este tinut in tipla, cumparat din Vodafone Romania ( blocat Vodafone ) in anul 2005.

Acessorii complete, telefonul este made Germany

O singura problema are langa butonul de pornire plasticul este crapat. A fost aprins o singura data pentru poze.

Accept orice test, trimit in tara cu plata transportului in avans.

Mai detin inca doua 8800 - Silver - Black ( am toate cele trei culori ) care nu sunt de vanzare ( doar am tinut sa precizez ca sunt colectionar )

Nu schimb decat cu motorola aura !

Pentru bisnistarii cu 1000 lei rog sa se abtina !!!!


Anuntul Vand Nokia 8800 Gold Nou - 2005 este adaugat de pe OLX.ro.