Casă - Vilă 5 camere, Central
RECO Imobiliare va ofera spre vanzare:#AC38 O casa in format S P M cu 5 camere decomandate, perfecta pentru a o face dup? bunul plac.
Proprietatea este compusa din:
O casa in gri
O anexa
Si teren
Suprafata teren: 1032 mp
Front stradal: 45ml
Suprafata construita: 184 mp
Suprafata utila: 148 mp
Utilit??i: apa, curent , canalizare ( fosa septica).
Pre?: 69.900 euro negociabil.
Telefon: 0376443700
Anuntul Casă - Vilă 5 camere, Central este adaugat de pe HomeZZ.ro.
Anunturi similare
237.499 EUR
445.000 EUR
Oportunitate pentru duplex
Duplex Construcție Premium la sub 2000€ / mp util (bonus terasa , balcoanele și terenul ),situat în c ...
295.000 EUR
Acasa, nu doar o casa-4 camere, 2 locuri de parcare
Proprietate luminoasă și primitoare, ideală pentru familie, situată într-o zonă liniștită de case. Co ...
161.000 EUR
Duplex de vânzare 5 CAMERE – Cartier Izvor | 161.000 €
Vă propunem spre vânzare un duplex spațios, bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din car ...
295.000 EUR
Acasa, nu doar o casa-4 camere, 2 locuri de parcare
161.000 EUR
Duplex de vânzare 5 CAMERE – Cartier Izvor | 161.000 €
70.000 EUR
Vand casa ce necesita revonare la Zgribesti nr 100 strada Pr
Casă boierească de restaurat cu 1 hectar de teren și pădure, la 15 min de Lugoj Descoperă o comoară ...
2.200 EUR
Spatiu pentru birouri/cabinet medical-Simleu Silvaniei
Se ofera spre inchiriere spatiu comercial de 200 mp ,ideal pentru cabinet medical,stomatologic,psihol ...
2.000 EUR
CASA DE INCHIRIAT | ZONA SPITALULUI | TOATE UTILITATILE | PR
BLITZ va propune o proprietate tip P+1, cu o suprafață utilă de 295 mp, disponibilă spre închiriere. ...
2.000 EUR