Vopsitor industrial in Franta

AI EXPERIENTA IN VOPSITORIE INDUSTRIALA? HAI CU NOI IN FRANTA!
NOI ITI OFERIM UN LOC DE MUNCA:
STABIL,
SIGUR,
BINE PLATIT.

Cerinte:
-experienta pe un post similar de minim 2 ani
-cunoasterea specificatiilor tehnice ale vopselurilor
-cunoasterea tehnicilor de aplicare a vopselurilor si pregatire a suprafetei de lucru
-respectarea normelor si specificatiilor clientului
-calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania
-avantaj permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Pregatirea suprafetei de lucru (curatare, slefuire, degresare, decapare)
- Identificarea defectelor
-Pregatirea si aplicarea vopselurilor
-Vopsirea componentelor pentru utilaje agricole, containere, benzi transportoare
-Manipulare pod rulant daca e nevoie (se asigura instruire)
-Respectarea normelor de igiena si securitate in munca

Beneficii:
- Plecari fara comision
-Pachet salarial compus din salariu in tara plus diurna, minim 1800 euro NET
-Cazare asigurata
-Organizare transport local
-Asigurare medicala
-Suport pe perioada detasarii

Anuntul Vopsitor industrial in Franta este adaugat de pe Publi24.ro.