Consultant / consilier / agent / vanzari online

Societate comerciala angajeaza in Blejoi (langa Ploiesti )
Candidatul ideal
- studii medii;
- sa interacționeze cu placere cu clientii telefonic, email.
- abilitati excelente de comunicare, atat verbal cât si in scris;
- abilități de operare PC (word, excel, email);
- sa cunoasca o limba de circulatie internationala la un nivel avansat;
- orientare către client si capacitatea de a găsi rapid soluții;
- flexibilitate, seriozitate si spirit de echipa;
- incredere și proactivitate;

Descrierea jobului
- Oferirea spre vânzare a produselor aflate în stocul companiei (calculatoare și componente).

Se ofera urmatoarele beneficii:
- contract de munca pe o perioada nedeterminata;
- programe interne de dezvoltare profesionala;
- oportunități reale de avansare;
- respectarea cu strictețe a zilelor de plată a salariului;
- program de lucru de luni până vineri în tură de zi;

Salariul se va negocia la interviu.

Pentru a fi programat la un interviu aplicati CV-ul la acest anunț sau sunați la numărul de telefon.

CV-urile pot fi trimise și pe adresa de e-mail (la ledmax.electronics.com )

Limbi străine: Engleză
Domeniu de activitate: Vânzări
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Mid-Level
Salariu confidenţial:

Anuntul Consultant / consilier / agent / vanzari online este adaugat de pe LaJumate.ro.