Consultant vânzări D2D

CONSULTANT VANZARI D2D UPC

URGENT !!!

Cauţi, nu doar un loc de muncă, ci şi un start frumos pentru cariera ta profesională?

Alătură-te echipei noastre!
Căutăm colegi pentru postul de Consultant Vanzari D2D

Ce presupune postul?
Promovarea şi vȃnzarea produselor UPC Romania

BENEFICII

* oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul Companiei, în concordanţă cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
* salariu fix + bonus în funcţie de performanţă
* mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă nişte colegi minunaţi!

RESPONSABILITĂȚI

* Viziteazã potenţialii clienţi şi identifică nevoile reale ale clientului cu scopul de a propune spre vȃnzare produsele UPC Romania care se potrivesc nevoilor exprimate;
* Promovează, într-un mod profesionist, acțiuni de fidelizare a clienţilor.

CERINȚE

* Abilităţi de comunicare şi prezentare
* Abilitati de negociere şi putere de convingere
* Orientare către rezultat
* Capacitate de asimilare rapidă a informaţiilor noi
* Spirit de echipă
* Integritate si incredere
* Experienţa pe un post similar presupune un avantaj, dar nu este obligatorie.

RELATII LA TELEFON
ascuns

Anuntul Consultant vânzări D2D este adaugat de pe Publi24.ro.