Content Writer / Operator

AVEM RUGAMINTEA SA CITITI CU ATENTIE descrierea postului inainte de a aplica pentru acesta pozitie.

Cautam o persoana cu EXPERIENTA sau cel putin cateva notiuni de baza in ceea ce inseamna content writing, o factura si un AWB.

Descrierea jobului:

Cautam o persoana cu experienta careia sa-i placa cuvintele si sa le foloseasca asa cum stie mai bine, pentru a face website-ul nostru cat mai usor de folosit pentru toata lumea.
Asa ca daca esti interesat de content writing aplica acum pentru aceasta pozitie.

Persoana vizata pentru aceasta pozitie va interactiona cu clientii si va promova imaginea, produsele si serviciile companiei CRIX ONLINE SRL; el/ea va pregati descrierea produselor pe care le comercializam, va oferi suport in vederea eventualelor probleme ale clientilor si va respecta regulamentul intern, politicile, precum si instructiunile si procesele de lucru ale jobului.

Website-ul nostru: https://crix.ro

Atributiile acestui job:
- Sa confirme telefonic clientilor comenzile plasate pe magazinele noastre online.
- Sa descrie intr-un mod profesional produsele, cat si specificatiile acestora.
- Sa gestioneze si sa rezolve solicitarile primite de la clienti.
- Sa realizeze si sa dezvolte relatii de colaborare cu clienti noi sau existenti.
- Sa intocmeasca pe calculator fisa de transport (awb) si factura fiscala.
- Sa introduca in sistem produse noi pe care le oferim spre vanzare.

Abilitari necesare:
- Sa efectueze operatiuni pe calculator si pe internet.
- Cunoasterea limbii romane (bine).
- Cunoasterea limbii engleze (mediu).

Constituie un plus:
- Permis de conducere.
- Editare grafica (photoshop, corel).

Ce oferim:
- Salariu net incepand cu 2500 lei. (Negociabil)
- Un loc de munca stabil si un mediu de lucru linistit.
- Oportunitatea de a invata lucruri noi.

Zona de lucru:
- Bulevardul Uverturii, Nr. 140, 060946, Sector 6, Bucuresti

Inainte de a aplica, te rugam sa accesezi website-ul nostru: https://crix.ro pentru a vedea produsele noastre si pentru a intelege in mare ce gama de produse comercializam. Se va da o proba de lucru din acestea.

Anuntul Content Writer / Operator este adaugat de pe OLX.ro.