Coordonator echipa curatenie in Shopping City Mall - Sibiu

Angajam coordonator echipa de curatenie in mall in Sibiu - luam in considerare doar aplicatiile cu CV!

Cerinte:
- experienta in coordonarea unei echipe de minim 20 de persoane;
-experienta in gestionarea unei echipe formate din persoane fara studii, muncitori necalificati
- experienta in curatenie nu este obligatorie, dar este utila
- experienta in gestionarea problemelor
-persoana energica, de actiune
-Nu sunt obligatorii studiile superioare, dar sa comunice si sa aiba comportament adecvat postului
-Disponibilitate ( mai ales in primele luni) la program flexibil-prelungit, chiar si in weekend, daca este nevoie

Cautam:

-persoana responsabila;
-bune abilitati de coordonare;
-rezistenta la stres;
- persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa
- abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati:
- Coordonatorul se ocupa de relatia dintre firma de curatenie si client, de comenzi cu furnizorul, de coordonarea si planificarea personalului la curatenie, verificarea calitatii serviciilor prestate si toate problemele aparute.

Program: 5 zile lucrate si 2 zile libere pe saptamana
In principiu de luni pana vineri 8h/zi flexibil

Oferim:

- Salariu fix intre 2200 si 2500 in functie de experienta
- Bonuri de masa de 15 ron/zi
- Decontare transport
-loc de munca stabil
-contract pe perioada nedeterminata
-seriozitate si respect

Anuntul Coordonator echipa curatenie in Shopping City Mall - Sibiu este adaugat de pe OLX.ro.