Curieri

Quanta Resurse Umane angajeaza Curieri pentru cel mai mare retailer online, in Bucuresti.

Cerinte:
Permis valid de conducere categoria B;
Experienta in conducerea de autovehicule;
Utilizare optima de echipamente ANDROID;
Abilitati foarte bune de comunicare in relatia cu clientii;
Persoana flexibila si orientata catre eficienta;
Abilitati de organizare a timpului intr-un mod foarte eficient.

Responsabilitati:

Preia in timp util pachetele/colete pentru livrarea produselor alimentare si non-alimentare;
Interacțiune in mod profesionist cu reprezentantii restaurantelor, dar si cu clientii;
Inregistrarea comenzilor in aplicatia de administrare pentru ridicare si livrare;
Verificarea tuturor comenzilor la preluarea de la restaurante daca corespund cu ceea ce a emis clientul;
Identifica si urmareste ruta cea mai scurta pentru livrarea pachetelor/coletelor;
Pozitoneaza in mod corect produsele in geanta termoizolanta separand produsele calde de cele reci;
Livreaza produsele alimentare folosind vehiculul comercial în condiții de siguranță și eficiență;
Asculta reclamațiile clienților și raporteaza către seful direct;
Menținerea curățeniei în interiorul și exteriorul vehiculului;
Responsabil pentru colectarea sumei corecte de plată de la client;
Respecta regulamentul de ordine interioara.

Beneficii:

Salariu fix 2.000 lei net;
Bonus de performanta variabil intre 300 lei-600 lei;
Ore suplimentare platite;
Tichete de masa 200 lei/pe luna.

Pentru detalii: ascuns

Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati. Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra. Conform Regulamentului European 2016 /679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs. cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal in orice moment prin transmiterea unei cereri scrise la adresa de email.

Anuntul Curieri este adaugat de pe OLX.ro.