DISPECER/COORDONATOR TRANSPORT INTERNATIONAL

Companie de transport frigorific international pe relatia RO-NL-RO angajeaza coordonator transport

CERINTE
-minim 3 ani experienta in domeniu reprezinta avantaj
-cunoasterea legislatiei in domeniul transporturilor
-bune abilitati de comunicare si negociere
-permis de conducere cat B
-cunostinte si abilitati de comunicare in engleza/germana/maghiara
-capacitatea de decizie si asumarea responsabilitatii

RESPONSABILITATI

-mentinerea relatiei permanente cu clientii/furnizorii/soferii
-negocierea si transmiterea comenzilor de transport
-disponibilitate 24/24
-disponibilitate de a calatorii in interes de serviciu in tara si strainatate
-pastrarea confidentialitatii privind informatiile cu care intra in contact

OFERIM

-pachet salarial motivant in acord cu performanta
Domeniu de activitate: Transport
Tip job: Full time (normă întreagă)
Salariu confidenţial:

Anuntul DISPECER/COORDONATOR TRANSPORT INTERNATIONAL este adaugat de pe LaJumate.ro.