DISPECER TRANSPORT

Selcar International companie de transporturi interne/ internationale de marfuri angajeaza Dispecer Transport

Pofilul candidatului:
• experienta in domeniu poate fi un avantaj
• cunoaştere la nivel profesionist a legislaţiei privind transporturile;
• constanţă în atitudini şi manifestări;
• rezistenţă la stres.
• abilitate in gasirea solutiilor de transport si aptitudini de negociator
• abilitati de a folosi Ms office si alte aplicatii pentru monitorizarea camioanelor;
Responsabilitati:
• respectarea procedurilor de transport
• gestioneaza si coordoneaza operatiunile de transport
• cunoaste in orice moment pozitia si programul masinilor pe care le coordoneaza
• cunoste in orice moment situatia soferilor pe care ii coordoneaza
• expedierea mărfurilor la timp şi conform documentelor
• tine legatura cu soferii si clientii;
• preda documentele soferilor la plecarea in cursa;
• receptioneaza si verifica actele

Beneficii:
Salariu motivant, tichete de masa, transport gratuit, telefon de serviciu, asigurare medicala privata, masa de pranz asigurata;

Asteptam CV-urile la adresa de email:

Anuntul DISPECER TRANSPORT este adaugat de pe Publi24.ro.