Lucrator depozit-perioada determinata

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- experienta de lucru pe un post similar (minim 1 an)
-carnet de motostivuitorist valabil si vizat la zi;

Detalii suplimentare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- efectuarea receptiilor de marfa zilnice;
- aranjarea marfurilor pe rafturi;
- colectarea marfurilor de pe rafturi in vederea pregatirii comenzilor pentru expediere;
- ambalarea comenzilor pentru expediere;
- predarea comenzilor catre clienti / transportatori / agenti de livrare;

Beneficii:
- pachet salarial competitive(2300 lei net + binuri de masa);
- know-how aferent unei compani multinationale de prestigiu;
- mediu de lucru la standarde internationale;
- program Luni – Vineri 08:00-17:00 (pauza de masa inclusa)
- posibilitatea realizarii de ore suplimentare;

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Administrativ / Logistică
Tip job: Full time (normă întreagă)

Anuntul Lucrator depozit-perioada determinata este adaugat de pe LaJumate.ro.