Manipulant marfa

YUSEN LOGISTICS, unul dintre cei mai mari furnizori de logistica si depozitare din Romania, angajeaza MANIPULANTI MARFA

Candidatul ideal: studii medii, experienta minima in domeniu – constituie avantaj.

Descrierea postului:
Desfasoara activitati de receptie, picking si livrare;
Finalizeaza procesul de receptie pana la emiterea documentelor aferente;
Aranjeaza marfa astfel incat bunurile sa nu fie deteriorate;
Pregateste marfa pe paleti in functie de dimensiuni si greutate;
Informeaza superiorul ierarhic cu privire la coletele lipsa/deteriorate;
Asigura picking prioritar conform solicitarilor interne si de la client;

Ce oferim?
Salariu competitiv;
Bonusuri lunare in functie de performanta;
Bonus de recomandare angajati noi – 300 RON;
Cupoane cadou Paste/Craciun – 150 RON/eveniment, neimpozitabile;
Card tichete de masa – impozitul pentru tichete este acoperit de companie;
Transport asigurat;
Prima vacanta (jumatate din salariul net) acordata dupa un an de senioritate;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Asteptam CV-ul dumneavoastra prin: mesaj privat, pe e-mail: [email protected], pe whatsapp la numarul de telefon ascuns sau la sediul firmei: DEPOZIT CARREFOUR, Str. Neagoe Basarab nr.2A, Com. Brazi, sat Negoiesti

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Administrativ / Logistică
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Necalificat

Anuntul Manipulant marfa este adaugat de pe LaJumate.ro.