Manipulator marfuri almanauto.ro

Alman Auto Serv Prod SRL,(ascuns ) magazin online de piese agricole, angajeaza:

Personal pentru postul de Manipulator marfuri in domeniul pieselor de tractor in localitatea Jilava, 2 km de Bucuresti.
Programul de lucru este de 8 ore pe zi, de Luni pana Vineri, de la ora 09.00 la ora 17.00.

Oferim:
• Salariu de 3800 Lei, negociabil in functie de cunostinte si performante

• Castig financiar si un sistem de bonus in functie de implicare si performante individuale.

• Oportunitati de promovare in cadrul companiei.

• Formare profesionala in cadrul companiei.

• Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata.

• Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Cerinte minime

• Sa fie o persoana serioasa si responsabila

• Limbaj bine dezvoltat, competente in comnicarea scrisa si verbala

• Devotament catre client si catre calitatea serviciilor oferite.

• Punctualitate, politete, respect fata de client.

• Cunostinte in domeniul calculatorului.

• Organizat, responsabil, eficient, concentrat.

Descrierea postului:

• Pregatirea comenzilor in depozit pentru a fi trimise prin curier.

• Manipularea marfurilor, descarcarea in depozit, si asezarea la raft.

• Pregatit fizic, pentru manipularea marfurilor grele in domeniu.

• Comunicarea cu agentii de la curier, predarea coletelor catre acestia.

• Comunicarea in cadrul firmei, intre birou si depozit.

• Nu cerem experienta in domeniu, in schimb cerem atentie catre invatare activitatilor si munca in echipa.

• Stabilitate in programul de lucru, sa fie punctual, prezent in orele de munca.

Pentru detalii de angajare sau orice nelamurire va rugam sa ne contactatati la nr.: ascuns , online pe pagina almanauto.ro, sau prin email: [email protected].

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Administrativ / Logistică
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Junior/Entry Level

Anuntul Manipulator marfuri almanauto.ro este adaugat de pe LaJumate.ro.