Montator aparataj electric

Emdep Romania este lider mondial in productia de echipamente de testare pentru instalatiile electrice si cablajele auto.

Angajam Operator, Montator aparataj electric pentru productia modulelor de testare a cablajelor auto.

Descrierea jobului:

Asambleaza componentele modulelor de test conform planului tehnic

Realizeaza cablarea pieselor in functie de tipul si dimensiunea modulelor

Efectueaza lipirea firelor conform schemei electrice si codului de culoare aferent fiecarui plan de lucru.

Respecta procesul de lucru si standardele de calitate.

Cerinte:

Studii medii

Cunostinte de electrica, mecanica, pneumatica;

Cunoasterea schemelor electrice si a desenelor tehnice

Avantaje:

Studii de specialitate in Electromecanica, Electrotehnica;

Cunoasterea limbii engleze si/sau spaniole nivel mediu;

Beneficii:

Salariu atractiv;

Orele suplimentare platite dublu pe luna in curs;

Prime consistente de sarbatori:

Bonificatii pe criterii de performanta;

Decont pentru transport;

Tichete de masa;

Asigurare Medicala Privata;

Avantajul de a lucra intr-un mediu profesionist si modern;

Interactiunea cu tehnologie industriala auto de ultima generatie;

Formare profesionala in domeniu.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Maşini / Auto
Salariu confidenţial:

Anuntul Montator aparataj electric este adaugat de pe LaJumate.ro.