Muncitori fara experienta pentru ferme din Danemarca

1.900 EUR

Pentru cei interesati, completati formularulurmator: https://www.agrojobdk.com/ro/online-cv

La rubrica 'comentarii' scrieti va rugam 'Jooble'

Cerințe:

Limba engleza obligatorie la nivel conversational
Vârsta 19-35 ani
Condiții:

Cazare asigurată in camera proprie, achitată din salariu;
Contract de muncă legal (minim un an);
Transport si inregistrare la oficiile daneze de emigrari si taxe
Program de lucru : 37 ore pe săptămână
Servicii medicale si sociale gratuite
Salariu brut între 2144-2600 EURO/pe lună
Salariu net: intre 1500-1900 € /luna
Responsabilități:

Activitate conform fișei postului de muncă.
Plecari spre Danemarca saptamanale.
Pentru cei interesati, completati formular la: https://www.agrojobdk.com/ro/online-cv

Limbi străine: Engleză
Domeniu de activitate: Agricultură / Silvicultură
Ţară: Danemarca
Tip job: Full time (normă întreagă)

Anuntul Muncitori fara experienta pentru ferme din Danemarca este adaugat de pe LaJumate.ro.