Operator call center in limba romana

1.300 RON

Cautam persoane energice, entuziaste, perseverente si dornice de stabilitate la locul de munca, pentru pozitia de "operator call center limba romana", pentru promovarea si vanzarea de servicii pentru un important client, partener din Romania.
Oferim un loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu fix de 1300 Ron net si tichete de masa in valoare de 15 Ron/zi, plus castiguri substantiale din comisioane, in functie de vanzarile personale, lunare, un mediu de lucru placut si organizat cu toate instrumentele necesare pentru a face performanta. Oferim si posibilitatea, pentru cei fara experienta in domeniu, de a invata totul despre acest proiect in cadrul cursului initial de pregatire.

Cerinte:

- cunostinte medii de calculator;
- experienta anterioara in domeniul Call Center sau in activitati similare constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare si scriere in limba romana – scris corect gramatical, vocabular bogat, comunicare eficienta;
- abilitatea de a acumula informatii din scurt timp;
- atitudine pozitiva si placerea de a comunica cu potentiali clienti la telefon;
- abilitati de lucru in echipa si de buna relationare cu colegii si clientii;
- bune abilitați de vanzare, de negociere, persuasiune;
- persoane ambitioase, competitive, muncitoare si dornice sa-si depaseasca limitele.

Descrierea jobului
Responsabilitati:

Activitatea operatorilor presupune initierea de apeluri telefonice si se adreseaza clientilor aflati intr-o baza de date existenta si stabilita. Obiectivul este de tip comercial: pomovarea serviciilor partenerului nostru catre potentiali clienti, oferirea de informatii relevante si corecte si trimiterea de oferte personalizate cu scopul de a incheia un contract telefonic la distanta.

Beneficii:

- training si formare continua la locul de munca;
- mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
- program de lucru full time;
- posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
- contract de munca pe perioada nedeterminata, conditii de munca stabile;

- pachet salarial compus din: salariu fix NET de 1300 cu posibilitate de crestere imediata, plus bonuri de masa de 15 Ron/ zi lucratoare;
- bonusuri saptamanale sau lunare ;
- teambuilding-uri (de 2-3 ori pe an)

Ne place sa lucram impreuna dar si sa ne distram ori de cate ori avem ocazia!
Domeniu de activitate: Serviciu Clienți / Call center
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Mid-Level

Anuntul Operator call center in limba romana este adaugat de pe LaJumate.ro.