Operator NDT nivel 2

Angajam Operator control nedistructiv nivel 2

Cerinte:
- Studii medii (liceu/şcoală profesională);
- Autorizări specifice nivel 2 pentru metodele: VT, PT, MT si US;
- Cunoaşterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
- Experienţă profesională într-un post similar;
- Atenţie la detalii;
- Disponibilitate pentru lucrul în 2-3 schimburi şi în weekend;
- Disponibilitate pentru deplasarea in strainatate;
- Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limită si de a îndeplini sarcinile la timp;
- Siguranţă de sine, capacitate de comunicare si relationare foarte buna, cu initiativa.

Responsabilitati:
- Încercarea/testarea/inspectia imbinarilor sudate prin metode de control nedistructiv (inspectii cu lichide penetrante, pulberi magnetice, ultrasunete, vizuale) - conform cu normele tehnice, specificaţiile, standardele, documentele de sistem aplicabile;
- Efectuarea corectă şi operativă a controlului nedistructiv a pieselor şi subansamblelor;
- Respectarea condiţiilor de calitate;
- Asigurarea carantinării pieselor găsite necorespunzatoare la testele de control nedistructiv.
- Intocmirea rapoartelor de control nedistructiv.

Beneficii:
- salariu motivant;
- pentru deplasari in interes de serviciu se asigura transport, cazare, masa, indemnizatii conform legii.

Va rugam sa trimiteti CV-urile dvs si autorizările specificpe care le detineti la adresa: [email protected]
Domeniu de activitate: Petrol / Gaze
Ţară: Olanda
Tip job: Full time (normă întreagă)
Salariu confidenţial:

Anuntul Operator NDT nivel 2 este adaugat de pe LaJumate.ro.