Pensiunea Mora Cluj Napoca , angajeaza receptionera

3.000 RON

DESCRIERE
Pensiunea Mora, Cluj-Napoca, zona semicentrala, str. Ghe . Marinescu nr .94 ,angajeaza receptionera cu norma intreaga.Program de lucru: doar ture de zi! 2 zile se lucreaza , 2 libere .

Candidatul ideal

studii medii

limba engleză – nivel conversational

atitudine pozitivă, prezență și ținută agreabilă

amabilitate si orientare catre client

capacitatea de a găsi soluții și de a rezolva probleme

bune abilități de comunicare, relationare cu clientii si lucru în echipă

adaptarea la un program de lucru în ture

aptitudini practice de operare pe calculator (Word, Excel)

experienta pe un post similar minim un an (constituie avantaj);

Descrierea jobului

preluarea si inregistrarea rezervarilor

primirea, inregistrarea si cazarea clientilor

intocmirea actelor necesare cazarii clientilor

medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor

atribuții de facturare, încasare, emitere documente fiscale

servire mic dejun

Beneficii

mediu de lucru stabil, plăcut, alături de o echipa profesionista

pachet salarial atractiv
Domeniu de activitate: Turism / Restaurante / Hoteluri
Tip job: Full time (normă întreagă)

Anuntul Pensiunea Mora Cluj Napoca , angajeaza receptionera este adaugat de pe LaJumate.ro.