Vandut de Cosmin
Adaugat in 14 Aug 2019 la ora 10:18
Craiova, Dolj

Tip: Piese auto

Pompa inalta presiune Mercedes 2.2cdi

600 RON

Pompa inalta presiune Mercedes, motorizare 2.2cdi, provenita din dezmembrari. Piesa se afla in perfecta stare de functionare de pe masina nerulata in tara. Se poate livra si prin curierat rapid in toata tara in cel mai scurt timp posibil. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati telefonic. Cod: 0 986 437 364

Marci Compatibile
Mercedes c class w203 2001 - 2007,
Mercedes c class w204 2007 - ,
Mercedes c-class sportscoupe (cl203) 2003 - 2008,
Mercedes c-class t-model (s203) 2001 - 2007,
Mercedes c-class t-model (s204) 2007 - ,
Mercedes clc class 2008 - 2011,
Mercedes clk 2005 - 2009,
Mercedes e-class 211 2002 - 2008,
Mercedes e-class t-model (s211) 2003 - 2009,
Mercedes s-class (w220) 2002 - 2005,
Mercedes sprinter 3.5t 2006 - ,
Mercedes sprinter 3,5-t caroserie (906) 2006 - ,
Mercedes sprinter 3,5-t platou / sasiu (906) 2006 - ,
Mercedes sprinter 906 2006 - ,
Mercedes sprinter 3t 2006 - ,
Mercedes sprinter 3-t platou / sasiu (906) 2006 - ,
Mercedes sprinter 4t 2006 - ,
Mercedes sprinter 4,6-t platou / sasiu (906) 2006 - ,
Mercedes sprinter 5t 2006 - ,
Mercedes sprinter 5-t platou / sasiu (906) 2006 - ,
Mercedes viano 2003 - ,
Mercedes vito w639 2003 - ,
Mercedes vito 639 2003 - ,

Coduri Echivalente
BOSCH- CRCP3S3L90208911S
MERCEDES-BENZ- 6110701401
MERCEDES-BENZ- 6460700101
MERCEDES-BENZ- 64607001010080
MERCEDES-BENZ- 6460700301
MERCEDES-BENZ- 6460700401
MERCEDES-BENZ- 64607004010080
MERCEDES-BENZ- 6480700001
MERCEDES-BENZ- A6110701401
MERCEDES-BENZ- A6460700101
MERCEDES-BENZ- A64607001010080
MERCEDES-BENZ- A6460700301
MERCEDES-BENZ- A6460700401
MERCEDES-BENZ- A64607004010080
MERCEDES-BENZ- A6480700001
BOSCH- 0445010048
BOSCH- 0445010078
BOSCH- 0445010143
BOSCH- 0986437306
BOSCH- 0986437311
BOSCH- 0986437328
BOSCH- 0986437361
BOSCH- 0986437364