QSW Quality Service Romania angajeaza Controlori Calitate si Operatori Productie: Lugoj, Timisoara

Candidatul ideal:

Studii medii – studii in domeniul tehnic reprezinta avantaj;
Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;
Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
Dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida.

Responsabilitati:
Inspecteaza, sorteaza, retuseaza, masoara materialele sau piesele ce intra sau ies din procesul de productie;
Inspecteaza piesele in baza instructiunilor de lucru si a mostrelor puse la dispozitie;
Identifica deficientele de calitate;
Informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control
Intocmeste rapoarte de lucru. Certifica, cantitativ si calitativ, prin etichete specifice, toate produsele fabricate in sectia de productie.

Cerinte:
Studii medii absolvite;
Disponibilitate pentru efectuarea orelor suplimentare;
Experienta pe un post similar sau in productie reprezinta un avantaj;

Oferta contine:
Tichete de masa / diurna;
Bonus pentru prezenta;
Bonus pentru calitate;
Transport asigurat.

Anuntul QSW Quality Service Romania angajeaza Controlori Calitate si Operatori Productie: Lugoj, Timisoara este adaugat de pe Publi24.ro.