REPREZENTANT COMERCIAL

O NOUA OPORTUNITATE DE DEZVOLTARE SI EVOLUTIE IN CARIERA IN CADRUL COMPANIEI ROAGRO !

Daca esti o persoana serioasa, ambitioasa, determinata, perseverenta si pozitiva si doresti sa te dezvolti profesional, dar si personal , te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Descrierea jobului:

- activitati spеcifice promovarii si vаnzarii produsеlor din portofoliul firmеi ;
- dezvoltarea permanenta a portofoliul de clienti si furnizori ai companiei prin accesarea tuturor surselor alternative de informare – media, internet;
- prelucrarea continua a bazei de date interna a clientilor cu informatii relevante;
- promovarea, ofertarea și vanzarea directă sau prin agentii de vanzari a bunurilor/produselor comercializate de către companie și asigurarea unei bune reprezentari a companiei și a produselor pe care aceasta le promovează în vederea măririi portofoliului de clienți.
- identificarea si exploatarea potentialul pietei, tendintele de marketing ale acesteia si comparativ piata concurentiala.
- ofеrirea dе consultаnta in vеdеrеа promovarii celor mаi bune si modеrne solutii catre clientii companiei;

Zona de activitate: Sendreni, Galati.
Experienta: poate fi si prima experienta de lucru;
Tip job: full time / part-time;
Departament: marketing/ vanzari;
Industrie: agricultura/ irigatii;
Studii: nivel mediu (minim absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat);
Cunostinte/aptitudini:
- cunostinte in domeniu tehnic/agronom reprezinta un avantaj;
- cunostinte de baza de lucru cu calculatorul si programe de redactare (ex: Microsoft Word, Excel, Outlook); buna navigare pe Internet;
- abilitati de ascultare si comunicare;
- cursuri in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;
- permis de conducere categoria B - obligatoriu.
Oferta:
- instruire pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale;
- salariu motivant in functie de experienta;
- tichete de masa in valoare de 20 RON/zi lucrata;
- tichete de vacanta;
- prime de Craciun si de Paste;

Trimite-ti CV-ul la

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Vânzări
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Junior/Entry Level
Salariu confidenţial:

Anuntul REPREZENTANT COMERCIAL este adaugat de pe LaJumate.ro.