Sc doramix construct srl angajează secretara

Cerințe:
- Studii superioare, curs sau specializare resurse umane;
- Cunoștiințe operare REVISAL/REGES;
- Cunoștințe PC -Client Mail (Outlook)
- Cunoștințe folosire motoare de cautare (Google, Internet Explorer etc.)
- Cunostiinte Office (Word, Excel);
- Permis cat. B constituie avantaj
- Persoană punctuală, organizată, atentă la detalii, cu capacitate de analiză, gândire analitică și capacitate de identificare și rezolvare a problemelor, fire sociabilă, cu bune abilități de comunicare și spirit de echipă;
- Capacitatea de prioritizare si respectare a termenelor limită;
- Cunoștiințe minime de limba Engleză;
- Cunoștiințe de accesare și folosire a site-urilor de administrare fiscală constituie un avantaj;
- Studiile economice constituie un avantaj,;
- Cunostinte dе HR și Salarizare;
- Cunoștiințele în domeniul construcțiilor sau experiență în acest domeniu constituie avantaj.

Condiții:
- Mediu de lucru modern, cu ambient relaxat;
-Salariu stabilit în urma interviului.

Responsabilitati:
- Întocmire avize/facturi;
- Întocmirea contractelor de muncă și a contractelor cu furnizorii/Beneficiarii;
- Planificarea și coordonarea activității administrative;
- Preia și menține fluxul corespondenței;
- Procesează și organizează diverse documente;
- Supraveghează și asigură rezolvarea sarcinilor administrative;
- Se ocupă de organizarea, întreținerea și administarea dosarelor în companie, arhivarea lor atât electronic cât și în dosare;
- Asigurarea cazării și protocolului delegațiilor;
- Asigurarea verificării instruirii pe linie de Protecția Muncii și Prevenirea și Stingerea Incendiilor a personalului societății.

Program 08:00 - 17:00 –Locație Astileu 40 C

Pentru mai multe detalii și depunerea unui CV, vă rugăm să ne contactați la nr. de tel. ascuns pe e-mail [email protected].
Domeniu de activitate: Secretariat / Office / Back Office
Salariu confidenţial:

Anuntul Sc doramix construct srl angajează secretara este adaugat de pe LaJumate.ro.