Port-Constanta | Spatiu Birouri | Premium Ocazie | Mobilat |
ID : P68397Comisionul perceput de King Imobiliare reprezinta 50%+TVA din prima luna de chirie!
King Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu de birouri situat in zona Port - Constanta.
Imobilul are suprafata utila de aproximativ 100 mp, open space si delimitat cu sticla pentru birouri separate si se afla la etajul 1 al unei cladiri cu destinatie de birouri cu regim de inaltime de P+3E.
Spatiul dispune de incalzire cu centrala termica pe gaz prin calorifere, sistem de climatizare pentru racire, supraveghere video si vine mobilat premium, exact ca in imagini!
Toate utilitatile sunt separate si se achita in baza facturilor!
Pretul chiriei este 1200 EURO + TVA spatiul fiind detinut de persoana juridica.
Agent Imobiliar : Diaconu Cristian
Id intern: P68397
Suprafaţă totală: 110 m²
An finalizare construcție: 2014
Stadiu construcţie: Finalizat
Clasă birouri: A
Comision cumpărător: 50%
Tip imobil: Clădire de birouri
Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Anuntul Port-Constanta | Spatiu Birouri | Premium Ocazie | Mobilat | este adaugat de pe LaJumate.ro.
Anunturi similare
40.900 EUR
Mercedes Benz E300e
Vând Mercedes Benz, plug in hibrid, 320CP, recent adusă, garanție noiembrie 2027, piele, trapa panora ...
50 RON
Oglinda sticla vw t5 t6 stanga
Oglinda sticla vw t5 t6 stanga - sticla oglinda vw caravelle transporter ...
4.700 EUR
Ford transit 8+1
vând Ford transit 8+1din 2011 geamuri electrice, Oglinzi electrice și încălzite,Aer condiționat, încă ...
5.000 EUR
Mitsubishi Outlander 2
Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D NAVI Instyle 5000 EUR Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D Instyle Navi+ 2008 ...
3.500 RON
Hyundai Accent 1.3 gpl.. fiscal
FĂRĂ VARIANTE preț fix 3500 lei Hyundai Accent an 2005 motor 1.3 benzină și gaz secvențial omologat ...
10.950 EUR
Skoda Octavia Scout 4x4
SKODA OCTAVIA 3 SCOUT 2016- -- 2.0 TDI - 150 CP - 4x4 -- Anul fabricatiei: 2016- EURO 6 fără adblue ...
9.200 EUR
Opel Astra K sports Tourer, benzină turbo, 150cp
Vând Opel Astra K sports Tourer 2017, arată și funcționează impecabil, accept orice test sau verifica ...
5.000 RON
Dacia 1300 (an 1975, culoare GRI 83)
Unic proprietar, vand Dacia 1300 (an 1975, culoare GRI 83), inmatriculata, impozit la zi, cu acte (ca ...
12.000 EUR
Ford s max automat
Se vinde ford s max 2016 automat 2.0 tdci ...
5.700 EUR
Renault Koleos în stare impecabilă, fără implicare în accidente
*kit de ambreiaj schimbat recent, complet, inclusiv pompă de ambreiaj, cu documente doveditoare și ga ...