Sef atelier productie tamplarie pvc

Angajam: Sef Atelier Productie Tamplarie PVC.
Asteptam CV la adresa: [email protected]
Relatii la telefon: ascuns

Responsabilitati:

Coordonаrеa atelierului de productiе tаmplаriе PVC.
Asigura indeplinirea cantitativa si calitativa a planului de productie.
Coordoneaza si stabileste prioritatile pentru personalul din subordine
Supravegheaza respectarea instructiunilor si tehnologiilor de lucru, precum si normele de calitate.
Organizeaza si participa la activitatea de productie a atelierului.
Se asigura de realizarea planului de fabricatie.
Imbunatateste activitatea de productie.
Intocmeste necesarul de aprovizionare in functie de fluxul de comenzi.
Instruieste personalul din subordine.

Cerinte:

Cunostinte solide si capacitatea de a organiza si coordona activitatea unei sectii de productie.
Experienta relevanta intr-o pozitie similara.
Experienta dе lucru intr-o fabrica dе productie tamplarie PVC.
Spirit analitic, dinamism, ordonat,rezistent la stres,bun organizator tenacitate, atentie sporita la detalii.
Abilitati dе planificare, organizare si coordonare echipa.
Studii superioare tehnice constituie un avantaj.
Cunostinte operare PC – MS OFFICE
Permis conducere categoria B

Beneficii:

Pachet salarial atractiv.
Se discuta in urma interviului.

Permis de conducere: Categoria B

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Domeniu de activitate: Lemn / PVC
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Manager/Executiv
Salariu confidenţial:

Anuntul Sef atelier productie tamplarie pvc este adaugat de pe LaJumate.ro.