Sef de schimb productie

Gi Group România recrutează pentru clientul său, un jucător european major în sectorul de incalzire – Ṣef de schimb.

Cerințe:
 Minim 2 ani experiență în coordonare pe zona de producţie;
 Excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare, organizare şi spirit de echipă;
 Perseverenţă, capacitate de organizare şi planificare;
 Studii tehnice medii sau superioare.

Responsabilităţi:
 Coordonarea activităţii de producţie de pe un schimb;
 Răspunde din punct de vedere cantitativ şi calitativ de producţia echipei sale;
 Responsabil de pregătirea angajaţilor care sunt în subordinea sa;
 Efectuează inspecţii şi controale pe fluxul de fabricaţie;

Beneficii:
 Salariu atractiv;
 Tichete de masă;
 Bonus lunar;
 Spor de noapte şi ore suplimentare plătite dublu;
 Prime de Paşte şi de Crăciun;
 Transport asigurat;
 Program de lucru în 3 schimburi: L-V

*Se oferă - posibilitatea unei cariere de succes, cu un pachet salarial pe masura performanțelor, în cadrul unei companii multinaționale cu rezultate excelente pe plan internațional.
Așteptăm cât mai curând aplicația ta la adresa de email: (tel. ascuns ) sau poţi să ne vizitezi la sediul nostru din Cluj-Napoca: str. Someşului nr. 18-22.

Anuntul Sef de schimb productie este adaugat de pe Publi24.ro.