Stivuitorist-Depozit Pafrumuri

Candidatul ideal
-Detine autorizatie ISCIR valabila;
- Experienta pe reachtruck cu lame laterale;
- Experienta in manipularea materialelor cu stivuitorul;
- Indemanare si simt practic;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii;

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul (reach truck- stivuitor cu lame laterale)
- Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii
- Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare
- Pastreaza curatenia in cadrul locului de munca

Beneficii:

- Contract de munca
- Salariu atractiv 2200 lei net;
- Tichete de masa 300 lei(15 lei pe zi, aproximativ 300 de lei pe luna) ;
- Program de lucru Luni-Vineri (8h) in doua schimburi : 7:00-15:30 / 12:30-21:00;
- Mediu de lucru la standarde internationale;
- Prime de sarbatori
- Transport asigurat pana la locul de munca cu plecare de la gura de metrou Pacii (punctul de lucru fiind la intrarea in Dragomiresti Vale)

Contract pe perioada nedeterminata.

Anuntul Stivuitorist-Depozit Pafrumuri este adaugat de pe Publi24.ro.