Tehnician mentenanta - echipa mobila

4.200 RON

Candidatul Ideal
Studii medii, calificare electrician sau instalator;
Experienta in administrare de imobile - constituie avantaj;
Atestat ANRE, gr. I B/ II B - constituie avantaj;
Permis auto categoria B;
Seriozitate.

Descrierea jobului
Responsabil de supravegherea, intretinerea si reparatiile instalatiilor si echipamentelor tehnice ale cladirilor administrate;
Mentine echipamentele din imobile in parametrii functionali;
Efectuaza mentenanta conform programului anual de intretinere si interventie preventiva, predictiva si corectiva;
Intervine rapid pentru remedierea si eliminarea defectiunilor;

Beneficii:
Salariu motivant;
Tichete de masa;
Masina de serviciu;
Prima de Paste, Craciun, bonusuri pentru performanta;
Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in companie.

Descrierea companiei

Global Vision Property Management este o companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.
Pentru mai multe detalii accesati site-ul companiei: www.globalvision.ro
Domeniu de activitate: Mentenanță / Instalații

Anuntul Tehnician mentenanta - echipa mobila este adaugat de pe LaJumate.ro.