Tehnician Servisare / PIF Echipamente

3.500 RON

Principal furnizori de produse, echipamente, ambalaje si piese de schimb pentru industria vinului din Europa de Est, cu filiale in Romania, Bulgaria, Republica Moldova si Republica Macedonia de Nord.

Activitatea se va derula pe teren la sediile companiilor partenere.

Obiectivele jobului: PIF, mentenanta, revizii si servisare echipamente pentru industria vinului.

Cerinte:
Experienta in servisare echipamente pentru industria vinului, industria alimentara sau conex- reprezinta avantaj;
Studii tehnice specializare automatizari sau electrio-mecanice;
Engleza nivel mediu-bun (franceza reprezinta avantaj);
Experienta pe o pozitie similara sau intr-un domeniu conex (masini, utilaje automatizate si semi-automatizate);
Carnet auto categoria B si disponibilitate la deplasari frecvente.

Responsabilitati:
Realizeaza activitati de instalare, punere in functiune, mentenanta, revizii, service la sediul clientului;
Gestionarea stocului de piese de schimb;
Participare la traininguri anuale realizate in afara tarii.

Oferta:
Contract nedeterminat, norma intreaga;
Program L-V, 9-18;
Salariu negociabil in functie de experienta;
Logistica necesara (masina, telefon, laptop);
Bonuri de masa valoare 300 lei;
Asigurare medicala privata.
Domeniu de activitate: Inginerie / Tehnologie
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Mid-Level

Anuntul Tehnician Servisare / PIF Echipamente este adaugat de pe LaJumate.ro.