Tehnician sisteme pentru filtrarea apei -munca teren- București și Ilfov

Cauti un job stabil? Vino in echipa noastra!

Avem ca obiect de activitate instalarea, mentenanta si asigurarea garantiei sistemelor de tratare a apei :
- dedurizatoare
- filtre
- osmoza inversa
- sterilizatoare uv
- deferizare
- desulfurare.

CERINTE POST:

- bune abilitati de comunicare
- mentinerea bunei relatii cu clientii
- abilitati tehnice
- permis categoria B - munca de teren in Bucuresti si Ilfov
- spirit de echipa
- atitudine pozitiva
- rezistenta la stres
- reprezinta un avantaj studii superioare cu profil tehnic, proaspat absolvent sau cu experienta in domeniul instalatiilor.

RESPONSABILITATI:

- va executa operatii de instalare și de punere în funcțiune a sistemelor pentru filtrarea apei, va executa operații de specialitate;
- pune în funcţiune, programează, verifică echipamentele instalate;
- concepere solutie tehnica a proiectului;
- va asigura pentru echipamentele instalate service și mentenanță în garanție și postgaranție, la domiciliul clientului
- va asigura aprovizionarea sistemelor pentru filtrarea apei cu materialele consumabile.

BENEFICII:

- pachet salarial atractiv: 2500 ron (net) cu posibilitate de crestere a salariului dupa cele 3 luni de proba
- mediu de lucru dinamic;
- training specializat;
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu.

Anuntul Tehnician sisteme pentru filtrarea apei -munca teren- București și Ilfov este adaugat de pe Publi24.ro.